Předvánoční Turbína

Datum / čas začátku
Date(s) - 09.12.2022 - 11.12.2022
Celý den

Místo konání
Chata Turbína

kategorie


Věkový limit: 14+, účast mladších dětí prosím předem konzultujte s organizátory

Tradice je tradice, stejně jako předchozí léta strávíme příjemný víkend na chatě Turbína v Peci pod Sněžkou. Doufáme, že i letos bude sněhová nadílka dostatečná a užijeme si jedno z prvních lyžování v sezóně. Pokud nám sníh nenapadne, nevadí! Vyrazíme pěšmo na nejvyšší horu ČR – Sněžku a za odměnu se povozíme na bobové dráze. Večer zahrajeme oblíbené deskové hry.

Doprava individuální – auty či autobusem. Odjezd v pátek odpoledne, návrat v neděli večer.

Ubytování: Přímo na sjezdovce Javor v chalupě Turbína. Pokoje jsou převážně čtyřlůžkové se základním vybavením. Tj. kompletní povlečení, úložné prostory (šatní skříně nebo nízké komody). Vytápění je akumulačními kamny. Sociální zařízení je společné pro celou chatu (dvě koupelny a toalety: 1x pro muže a 1x pro ženy). Dále plně vybavená společná kuchyň, jídelna a společenská místnost.

Strava opět individuální, vypadá to asi takhle: Snídaně – každý co si přiveze. Oběd – v restauraci u sjezdovky nebo cestou při výletě. Večeře – vlastní nebo po vzájemné dohodě se něco ukuchtí.

Cena: 600,- v ceně je ubytování na 2 noci, doprava (Cena je dotovaná SN) + kapesné na obědy apod. (cca. 400,- a nebo jídlo od maminky) + skipas dle ceníku ski Pec pod Sněžkou.

Co s sebou: Lyžařské/snowboardové vybavení nebo oblečení na turistiku – sledujte podmínky ;-) (bude upřesněno). Oblečení do chaty, přezůvky, hygiena, něco k zakousnutí.

Vše zabalit do batohu, který se dobře nese, lyže a boty do obalu.


Hlavní vedoucí této události

Radek Honický, e-mail: radekhonicky@seznam.cz , tel: 605592714


Volná místa

Volných míst 6 z 30.

Rezervace

Objednávky jsou uzavřeny pro tuto akci.