Lyžařský kurz 2023 v Peci pod Sněžkou


Warning: A non-numeric value encountered in /web/htdocs6/sucha_nohacz/home/www/wp-content/mu-plugins/functions.php on line 79

Datum / čas začátku
Date(s) - 05.02.2023 - 12.02.2023
Celý den

Místo konání
Husova Bouda Krkonoše

kategorie


Milí makaci, pojeďte si s námi užít hory, sníh, slunce a pohodu! Lyžařský kurz v Peci pod Sněžkou v termínu jarních prázdnin pro Prahu 6-10 je opět tady!!!  

5. – 12. 2. 2023 (ne-ne)

Lyžařský kurz je vhodný pro děti od 9 do 16 let, pro lyžaře i snowboarďáky mírně pokročilé a pokročilé. Mohou jet i děti starší po domluvě s hlavním vedoucím (admirálem) kurzu. Můžete se učit úplné základy, nebo pilovat techniku pod vedením zkušených instruktorů! Večer po lyžování se vždy najde čas na odpočinek, ale také na vypečené hry a deskovky, u kterých si užijeme mnoho legrace. Čeká nás také odpočinkový den plný válení ve sněhu, klouzání, koulování, stavby iglú a dalších prima vylomenin, takže se máme na co těšit ;). Místo je též ideální pro krátké i delší výlety na běžkách, takže kdo se nebojí, že se trochu zapotí a má odvahu to zkusit, může si s sebou vzít i běžky. Tentokrát je možnost si vzít i skialpy a zdolat nějaký ten kopec.

Podmínky účasti:  Děti musí mít povinně lyžařskou přilbu, snowboarďáci i chránič páteře. Páteřáky pro lyžaře sice nejsou nezbytné, ale považujeme je za vhodné a vřele je doporučujeme. Lyžaři musí mít navíc potvrzení o seřízení vázání v odborném servisu (ne starší než 1 rok).

Cena kurzu je 5600 Kč

a zahrnuje:

  • ubytování s plnou penzí v Penzionu Kolkolski Penzion Konkol-ski | husova-bouda.cz, který se nachází v srdci lyžařského areálu Pec pod Sněžkou – přímo na sjezdovce “Mulda”, dá se od ní dojet na jeden zátah k libovolnému vleku v lyžařském areálu,
  • zkušené instruktory po celou dobu kurzu, pro letošek máme zajištěné 3 instruktory – 2 lyžaře a 1 snowboarďáka, kteří tak zvládnou dopřát všem dětem nadstandardní instruktorský servis,
  • dopravu – autobusem do Pece pod Sněžkou a zpět (lyže a většinu batohů poveze naše doprovodné vozidlo) i rolbu na vyvezení věcí z Pece k chatě, děti i vedoucí půjdou k chatě po svých hezkou procházkou,
  • úrazové pojištění.

Skipasy nejsou započítané v ceně kurzu. Získáme na ně od provozovatele areálu slevu pro školní skupiny (viz Ceník skipasů pro školy – SkiResort ČERNÁ HORA – PEC; here you ski), cena skipasu je 3400,- Kč (5 dnů ze 6, hlavní sezóna). Vybereme v hotovosti při odjezdu.

Po přihlášení prostřednictvím rezervace na www.suchanoha.cz, nejpozději však do 15. 12. 2022, Vás prosíme o zaplacení zálohy 2.800,- Kč na účet 1024910791/6100. Záloha je nevratná. Jako variabilní symbol použijte datum narození dítěte ve formátu ddmmrrrr a do poznámky uveďte jméno dítěte. Doplatek prosíme proveďte stejným způsobem nejpozději do 20. ledna 2023.

Na koho se můžeš těšit?

Radek Honický – víceadmirál, který dohlédne na to, aby všechno klaplo ke spokojenosti všech.

Jakub Šoustek alias Kubeš – zdravotník a zkušený skialpinista, který tě klidně naučí nejen základy, ale vezme tě i na výlet s pořádnými výhledy na Krkonoše.

Veronika Kuncířová – zkušená lyžařská instruktorka s několikaletou praxí v lyžařské škole na Ještědu. Verča Tě ráda naučí základní carvingový oblouk či jízdu v prašanu. S těmi zkušenějšími dopiluje lyžařskou techniku na jedničku a vezme je i na skicrossovou dráhu.

Tomáš Marek alias Neduh – náš guru přes snowboard. Tom má mnohaletou praxi z instruktorování v Harrachově, na prkně to prostě umí a krom toho to zvládá krásně vysvětlovat. Mezi školními lyžařskými kurzy si pro letošní sezonu udělal čas a prostor i na nás, takže se máme na co těšit. Kdo se rozjezdí a otrká, toho Tom naučí pěkné triky jak na sjezdovce, tak ve snowparku.

Kryštof Kadlec alias Štofi – zkušený instruktor, který kromě sjezdového lyžování rád vysvětlí a poradí i se základní technikou běhu na lyžích – klasicky i volnou technikou (bruslení). Kdo si prý s sebou vezme běžky a za týden toho na nich naběhá víc jak Štofi, toho prý Štofi pozve na konci týdne na malinovku.

Jakub Dostál alias Pepíček – velezkušený profesionální instruktor z rakouských hor, který naučí lyžovat i plážové povaleče. Je to borec, který se ti dostane pod kůži a posune tvé schopnosti o kousek dál.


Hlavní vedoucí této události

Radek Honický, e-mail: radekhonicky@seznam.cz , tel: 605592714


Volná místa

Volných míst 0 z 35.

Rezervace

Tato akce je již plně obsazena.