Jarní víkendová voda Sázava


Warning: A non-numeric value encountered in /web/htdocs6/sucha_nohacz/home/www/wp-content/mu-plugins/functions.php on line 79

Datum / čas začátku
Date(s) - 19.05.2023 - 21.05.2023
Celý den

Místo konání
Povodí Vltavy

kategorie ne kategorie


Ahoj Vodáci!

Jako již tradičně každý rok nás před létem čeká Jarní voda, voda kdy už v řekách není tolik ledové vody z jarního tání, počasí už je také častěji moudřejší a voda, kde se pravidelně setkáváme před vrcholem léta – tábory.

Letošní rok prozkoumáme tok řeky Sázavy, kde jsme již nějaká léta nebyli a to v trase Kácov – Rataje – Sázava. V pátek večer se všichni sejdeme v kempu u Kouzelníka v Kácově (www.kemp-kacov.cz), kde večer posedíme u povyšovacího ohně (viz. níže). V sobotu nás bude čekat pěkný úsek řeky plný sjízdných jezů až do Ratajů nad Sázavou, tábořiště Na Břečkárně o délce cca 20km. V neděli pak další pěkný úsek do města Sázava o délce cca 15km.

Celá trasa je přístupná ze silnice, v celé délce přístupná vlakem, vhodné tak i pro dopravu vláčkem. Po celé délce naší plavby je množství možných občerstvovacích stanic k ukojení hladu a žízně.

Zlatým hřebem celého víkendu je však první suchonožní povyšování historicky první admirálky. Díky radostným životním zvratům u admirála II.turnusu, kdy není možné aby se admirál tábora zúčastnil, bylo rozhodnuto o povýšení Verči do stavu admirálského. To vše v plné parádě u povyšovacího ohně s ohnivci, kytarami aj. 😉

V malém množství zajistíme náš materiál (padla, vesty, hoboky), zbytek budeme půjčovat.

Cena bude opět orientační a to v podobě 1200kč, cena se však může měnit v závislosti na dotaci pro členy SN, dopravě či ubytovaní v kempu.

Podrobné informace u Štěpánky či Kubeše.

Ahóóóóóój!

 


Hlavní vedoucí této události

Kuba Šoustek, e-mail: kuba.soustek@seznam.cz , tel: 775620693


Volná místa

Volných míst 11 z 40.

Rezervace

Objednávky jsou uzavřeny pro tuto akci.