Suchá kola 5.10.2014

KoloV neděli 5.10.2014 vyrážíme na jednodenní cyklovýlet v okolí Prahy. Budete potřebovat seřízené kolo, přilbu, pití, nějakou tyčinku, kdyby vás cestou přepadl hlad, a peníze na oběd v hospůdce po cestě 😉 Tempo bude přijatelné, trasa nenáročná, vhodná i pro crossová/silniční kola.

Pro bližší informace volejte nebo pište Aramovi na telefonní číslo (+420)724855114.

 

DSC_0163Cyklovýlet se povedl, i když počasí nebylo tak skvělé, jak slibovala předpověď.
Po vydařeném grilování v sobotu večer jsme se v neděli ráno sešli se zbytkem účastníků v Černošicích na nádraží a vyrazili přes Roblín směrem na Bubovice a Beroun. Přestože pro některé účastníky to byl teprve pátý letošní cyklovýjezd, udržovali jsme slušné tempo a nikdo si nestěžoval :-) Jeli jsme dokonce tak rychle, že jsme málem zanedbali fotodokumentaci. Místní dopravní značení ale k fotce přímo vybízelo.
Ve Svatém Janu pod Skalou jsme si dali výborný oběd v restauraci Obecná škola, kterou můžeme všem jedině doporučit. Ani po sobotním grilování jsme neměli dost burgerů, a tak jsme ochutnali i ty z kuchyně Obecné školy, které byly vylepšené pálivými papričkami. Bohužel zatím nevíme, jestli prodlužují život, nebo ne. Zato můžeme potvrdit, že pálily jen jednou 😉
Ze Svatého Jana pod Skalou jsme se pěkně najedení vrátili podél řeky až do Prahy, kde jsme se rozloučili na náplavce na Výtoni.
Díky všem, kteří se zúčastnili!

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.