Výlet do okolí Zbraslavi – výlet pro všechny

mapa není k dispozici

Datum / čas začátku
Date(s) - 08.03.2020
9:20 - 15:00

kategorie


Pozor změna!!! Sraz bude až v 10:20 a to na Zbraslavském nádraží!!!

 

Ahoj,

rádi bychom vás všechny pozvali na krátký nedělní výlet do okolí Zbraslavi. Bude se konat 8.3.2020. Našimi hlavními cíli budou minizoo Zbraslav a keltské oppidum Závist. Po cestě půjdeme například také kolem pomníku Vítězslava Hálka a v případě zájmu si můžeme udělat vycházku i do Přírodní rezervace Šance. Pro děti se dá stáhnout interaktivní hra Keltská věštba, po jejíž trase také půjdeme. Pánové pak mohou tento výlet využít jako oslavu mezinárodního dne žen. Vítáni jsou všichni výletníci.

Co si máme vzít s sebou?

Všichni by měli mít vhodnou, pevnou obuv na chůzi do terénu a vhodné oblečení, přeci v březnu ještě může být docela chladno. Doporučuji se vybavit i na případný déšť (zatím je hlášeno ale jasno 😀 ). A jelikož bude výlet do přírody, tak doporučuji si vzít také nějakou svačinu a oběd s sebou. Při delší variantě výletu by jsme mohli sice dojít až na Točnou, kde je hospoda, tam ale nevaří (prý maximálně tak utopence). A hlavně dobrou náladu. 😀

Kolik nás to bude stát?

Jak keltské opiddum tak minizoo je volně přístupná, takže pokud máte lítačku tak vůbec nic. Jinak Váš jediný výdaj budou jízdenky do Zbraslavi.

Kde a v kolik je sraz?

Sejdeme se v 9:30 ve vestibulu Hlavního nádraží (u prosklené stěny vestibulu před restaurací U Potrefené husy).

 


Hlavní vedoucí této události

Cicvarek_Martin Martin Cicvárek, e-mail: martin.cicvarek@seznam.cz , tel: 723580670


Volná místa

Volných míst 11 z 20.

Rezervace

Objednávky jsou uzavřeny pro tuto akci.


Můžete si uložit odkaz příspěvku mezi své oblíbené záložky.