Pec pod Sněžkou – lyžovačka

mapa není k dispozici

Datum / čas začátku
Date(s) - 13.12.2019 - 15.12.2019
Celý den

kategorie


Věkový limit: 14+, účast mladších dětí prosím předem konzultujte s organizátory (mimo vlastních dětí)

Program: Tradice je tradice, stejně jako předchozí léta strávíme příjemný víkend na chatě Turbína v Peci pod Sněžkou. Doufáme, že i letos bude sněhová nadílka dostatečná a užijeme si jedno z prvních lyžování v sezóně (loni se to povedlo). Pokud nám sníh nenapadne, nevadí! Vyrazíme pěšmo na nejvyšší horu ČR – Sněžku a za odměnu se povozíme na bobové dráze (bude-li v provozu). Večer zahrajeme oblíbené deskové hry.

Doprava: Tam i zpět auty či autobusem, včas upřesníme. Odjezd v pátek odpoledne, návrat v neděli večer.

Ubytování: Přímo na sjezdovce Javor v chalupě Turbína. Pokoje jsou převážně čtyřlůžkové se základním vybavením. Tj. kompletní povlečení, úložné prostory (šatní skříně nebo nízké komody). Vytápění je akumulačními kamny. Sociální zařízení je společné pro celou chatu (dvě koupelny a toalety: 1x pro muže a 1x pro ženy). Dále plně vybavená společná kuchyň, jídelna a společenská místnost.

Jídlo: Snídaně – každý si přiveze co má rád. Oběd – v restauraci u sjezdovky nebo cestou při výletě. Večeře – vlastní, co si kdo ukuchtí.

Cena: 500,- v ceně je ubytování na 2 noci, doprava (Cena je dotovaná SN) + kapesné na obědy apod. (cca. 400,- a nebo jídlo od maminky) + skipas dle ceníku ski Pec pod Sněžkou.

Co s sebou: Lyžařské/snowboardové vybavení nebo oblečení na turistiku – bude upřesněno podle sněhové nadílky. Oblečení do chaty, přezůvky, hygiena, něco k zakousnutí.

Vše zabalit do batohu, který se dobře nese, lyže a boty do obalu.


Hlavní vedoucí této události

Vrecionova_Erika Erika Vrecionová, e-mail: erikabelzova@volny.cz , tel: 602148960


Volná místa

Volných míst 0 z 25.

Rezervace

Tato akce je již plně obsazena.


Můžete si uložit odkaz příspěvku mezi své oblíbené záložky.