Outdoorový závod „Medvědí stezkou“

mapa není k dispozici

Datum / čas začátku
Date(s) - 23.05.2020
Celý den

Místo konání
Lhotka u Mělníka

kategorie


Datum konání: 23. 5. 2020

Místo: Rekreační středisko Lhotka u Mělníka (ubytovací zařízení DDM Praha 8)

Ahoj, rádi bychom všechny pozvali na netradiční závod v přírodě. Jedná se o závod dvojic, běží se po cca 4km dlouhé trati vyznačené fáborky, na trati je cca 10 stanovišť s různými úkoly  (např. zdravověda, orientace v přírodě, poznávání rostlin a živočichů, lanové aktivity, uzly apod.), které prověří vaše znalosti i zručnost. Výsledné umístění tedy závisí na tom, jak rychle dokážete trať uběhnout, ale i na počtu bodů, které dostanete za splněné úkoly.

Soutěž má mnohaletou tradici, je vedena zkušenými cvičiteli, je zajištěn lékařský dozor.

Vybavení závodníků : odpovídající obuv a oděv pro pohyb v terénu (povinně dlouhé nohavice), propisovačka, něco na převlečení po závodě.

U dětí do 18 let prosíme rodiče o potvrzení, že se dítě účastní závodu na vlastní nebezpečí, plus uvedení zdravotních omezení (alergie, užívané léky apod.). Každý účastník musí mít s sebou zdravotní průkaz pojištěnce (stačí kopie), pokud má dítě významnější zdravotní omezení, je nutné se předem telefonicky či mailem domluvit s vedoucí akce, zda je účast pro dítě vhodná.

Soutěžící jsou rozděleni do kategorií podle pohlaví a věku:

Dorostenci/ky, rok narození 2002-2004

St. žáci/žákyně IV, rok narození 2005-2006

St. žáci/žákyně III, rok narození 2007-2008

Ml. žáci/žákyně II, rok narození 2009-2010

Ml. žáci/žákyně I, rok narození 2011-2013

První tři místa v každé kategorii dostanou medaili, diplom a nějakou drobnost. Soutěží se ve dvojicích, je tedy třeba se již po dvojicích hlásit, protože jednotlivcům nemůžeme garantovat, že se soutěže budou moct zúčastnit. Pokud se sejde dvojice závodníků různého věku, je celá dvojice zařazena do kategorie podle ročníku narození staršího ze závodníků.

Cena: cca 350 Kč (startovné 100Kč na osobu, oběd 70-90 Kč, dopravné dle počtu účastníků)

Doprava: odjezd v ranních hodinách, návrat v průběhu odpoledne, místo odjezdu a návratu bude upřesněno podle počtu účastníků.

Pro info volejte Zuzce na číslo 728 149 998.


Hlavní vedoucí této události

Moravec_Petr Petr Moravec, e-mail: petamoravec@seznam.cz , tel: 728076282


Volná místa

Volných míst 20 z 20.

Rezervace

Musíte se přihlásit nebo zaregistrovat pro vytvoření rezervace.Můžete si uložit odkaz příspěvku mezi své oblíbené záložky.