Mikulášská Pec

nahrávám mapu....

Datum / čas začátku
Date(s) - 08.12.2017 - 10.12.2017
Celý den

Místo konání
Chata Turbína

kategorie


Věkový limit: 10+, účast mladších dětí prosím předem konzultujte s organizátory

Program: Tradice je tradice, stejně jako předchozí léta strávíme příjemný víkend na chatě Turbína v Peci pod Sněžkou. Doufáme, že i letos bude sněhová nadílka dostatečná a užijeme si jedno z prvních lyžování v sezóně (loni se to povedlo). Pokud nám sníh nenapadne, nevadí! Vyrazíme pěšmo na nejvyšší horu ČR – Sněžku a za odměnu se povozíme na bobové dráze (bude-li v provozu). Večer zahrajeme oblíbené deskové hry.

Doprava: Tam i zpět autobusem, včas upřesníme. Odjezd v pátek odpoledne, návrat v neděli večer.

Ubytování: Přímo na sjezdovce Javor v chalupě Turbína. Pokoje jsou převážně čtyřlůžkové se základním vybavením. Tj. kompletní povlečení, úložné prostory (šatní skříně nebo nízké komody). Vytápění je akumulačními kamny. Sociální zařízení je společné pro celou chatu (dvě koupelny a toalety: 1x pro muže a 1x pro ženy). Dále plně vybavená společná kuchyň, jídelna a společenská místnost.

Jídlo: Snídaně – každý si přiveze co má rád. Oběd – v restauraci u sjezdovky nebo cestou při výletě. Večeře – vlastní, v případě zájmu připravíme společnými silami.

Cena: 500,- v ceně je ubytování na 2 noci, doprava (Cena je dotovaná SN) + kapesné na obědy apod. (cca. 400,- a nebo jídlo od maminky) + skipas (200 – 300 kč/den, bude upřesněno)

Co s sebou: Lyžařské/snowboardové vybavení nebo oblečení na turistiku – bude upřesněno podle sněhové nadílky. Oblečení do chaty, přezůvky, hygiena, něco k zakousnutí.


Hlavní vedoucí této události

Ivan Belza Ivan Belza, e-mail: ivanbelza@volny.cz , tel: 420602256899


Volná místa

Volných míst 7 z 20.

Rezervace

Objednávky jsou uzavřeny pro tuto akci.


Ivan Belza

Ivan Belza se představuje:

Admirál II. turnusu vodáckého tábora.
Můžete si uložit odkaz příspěvku mezi své oblíbené záložky.