Lyžařský kurz 2022 v Peci pod Sněžkou

Datum / čas začátku
Date(s) - 13.03.2022 - 20.03.2022
Celý den

Místo konání
Chata Protěž

kategorie


Milí makaci, vážení rodiče, 

pojeďte si s námi užít hory, sníh, slunce a pohodu!

Lyžařský kurz v Peci pod Sněžkou v termínu jarních prázdnin pro Prahu 6-10.  

13.3. – 20.3.2022

Lyžařský kurz je vhodný pro děti od 10 do 15 let, pro lyžaře i snowboarďáky mírně pokročilé a pokročilé.  Mohou jet i děti starší po domluvě s hlavním vedoucím (admirálem) kurzu. Můžete se učit úplné základy, nebo pilovat techniku pod vedením zkušených instruktorů! Večer po lyžování se vždy najde čas na odpočinek, ale také na vypečené hry a deskovky, u kterých si užijeme mnoho legrace. Čeká nás také odpočinkový den plný válení ve sněhu, klouzání, koulování, stavby iglú a dalších prima vylomenin, takže se máme na co těšit ;). Místo je též ideální pro krátké i delší výlety na běžkách, takže kdo se nebojí, že se trochu zapotí a má odvahu to zkusit, může si s sebou vzít i běžky.

Podmínky účasti:  Děti musí mít povinně lyžařskou přilbu, snowboarďáci i chránič páteře. Páteřáky pro lyžaře sice nejsou nezbytné, ale považujeme je za vhodné a vřele je doporučujeme. Lyžaři musí mít navíc potvrzení o seřízení vázání v odborném servisu (ne starší než 1 rok).

Cena kurzu je 4800 Kč

a zahrnuje:

  • ubytování s plnou penzí v horské chatě Protěž (https://mapy.cz/s/jozujunego), která se nachází v nadmořské výšce 1035 m n.m. v srdci lyžařského areálu Pec pod Sněžkou – přímo na sjezdovce, dá se od ní dojet na jeden zátah k libovolnému vleku v lyžařském areálu,
  • zkušené instruktory po celou dobu kurzu, pro letošek máme zajištěné 3 instruktory – 2 lyžaře a 1 snowboarďáka, kteří tak zvládnou dopřát všem dětem nadstandardní instruktorský servis,
  • dopravu – autobusem do Pece pod Sněžkou a zpět (lyže a většinu batohů poveze naše doprovodné vozidlo) i rolbu na vyvezení věcí z Pece k chatě, děti i vedoucí půjdou k chatě po svých hezkou procházkou,
  • úrazové pojištění.

Po přihlášení prostřednictvím rezervace na www.suchanoha.cz, nejpozději však do 31.1.2022, Vás prosíme o zaplacení zálohy 2000 Kč na účet 1024910791/6100. Záloha je nevratná, neboť i my máme zaplacenou zálohu v celkové výši 50% celkových nákladů na ubytování a stravu.

Jako variabilní symbol použijte datum narození dítěte ve formátu ddmmrrrr a do poznámky uveďte jméno dítěte.

Doplatek prosíme proveďte nejpozději do 28. února 2022.

Skipasy nejsou započítané v ceně kurzu. Získáme na ně od provozovatele areálu slevu pro školní skupiny (viz https://www.skiresort.cz/informace/nabidka-pro-skoly/cenik-skolnich-skipasu-pro-zimni-sezonu-2021-22/), cena skipasu tedy bude 2590 Kč (5 dnů ze 6, letos se trefíme do vedlejší sezóny).

Na koho se můžeš těšit?

Tomáš Hanuš – admirál, který dohlédne na to, aby všechno klapalo, jak má

Marie Antošová – zdravotnice

Veronika Kuncířová – zkušená lyžařská instruktorka s několikaletou praxí v lyžařské škole na Ještědu. Verča Tě ráda naučí základní carvingový oblouk či jízdu v prašanu. S těmi zkušenějšími dopiluje lyžařskou techniku na jedničku a vezme je i na skicrossovou dráhu.

Tomáš Marek – náš guru přes snowboard. Tom má mnohaletou praxi z instruktorování v Harrachově, na prkně to prostě umí a krom toho to zvládá krásně vysvětlovat. Mezi školními lyžařskými kurzy si pro letošní sezonu udělal čas a prostor i na nás, takže se máme na co těšit. Kdo se rozjezdí a otrká, toho Tom naučí pěkné triky jak na sjezdovce, tak ve snowparku.

Kryštof Kadlec alias Štofi – zkušený instruktor, který kromě sjezdového lyžování rád vysvětlí a poradí i se základní technikou běhu na lyžích – klasicky i volnou technikou (bruslení). Kdo si prý s sebou vezme běžky a za týden toho na nich naběhá víc jak Štofi, toho prý Štofi pozve na konci týdne na malinovku.


Hlavní vedoucí této události

Tomáš Hanuš, e-mail: hanus.autoskola@seznam.cz , tel: 603425313


Volná místa

Volných míst 0 z 29.

Rezervace

Tato akce je již plně obsazena.


Můžete si uložit odkaz příspěvku mezi své oblíbené záložky.