Jizerské singltreky 28.-31.10.2021

Datum / čas začátku
Date(s) - 28.10.2021 - 31.10.2021
Celý den

Místo konání
Bílý potok Jizerky

kategorie


Podzim je tady a tak kdo ještě neuklidil kolo na zimu (já to nedělám nikdy :)), bude mít skvělou příležitost s námi ještě provětrat sebe i kolo. Dal jsem dohromady prima partu bikerek a bikerů a v termínu 28. (čtvrtek)-31. (neděle) října vyrazíme společně na již tradiční prodloužený víkend na Singltreky pod Smrkem http://www.singltrekpodsmrkem.cz/ v Jizerských horách.

Věkový limit: 15+ (případně rodiče s dětmi), účast mladších dětí se mnou prosím předem konzultujte – bude to sportovně akční víkend.

Program: Především adrenalinová jízda po singltrecích – klopené zatáčky, pumptrack, skoky, bahno a další. Co je to ten singltrek? Singltrek je dokonale upravená přírodní stezka pro terénní cyklistiku. Je projektovaný podle speciální metodiky, která cyklistům poskytuje maximální zážitek a zajišťuje co nejvyšší bezpečnost a šetrný přístup k přírodě. Jeho obtížnosti jsou odstupňované stejně jako sjezdovky – modrá, červená, černá. Budeme vyrážet na lehko každé ráno a odpoledne se opět vracet zpět do místa ubytování.
Ti, kteří se nebudou chtít prohánět po singltrecích, mohou si dávat pohodové cyklistické výlety případně mohou vyrazit krásy hor objevovat pěšky. Večer si připomeneme písničky s kytarou od letních ohňů, popovídáme a zahrajeme nějaké deskové (či jiné) hry.

Doprava: Individuální. Příjezd ve čtvrtek (během dne – před ubytováním poježdění/večer – rovnou ubytování), odjezd v neděli (po poježdění :), volitelná společná večeře v Liberci – Chicago Grill).

Ubytování: V chatkách v rekreačním zařízení http://www.rzjizerky.cz/. Chatky jsou šestilůžkové se dvěma ložnicemi (3+2), obývacím pokojem s jednou přistýlkou, WC, sprchou a umyvadlem.

Jídlo: Snídaně a večeře jsou zajištěné (začínáme čtvrteční večeří, končíme nedělní snídaní). Na obědy se cestou zastavíme v restauraci/bufetu, případně si připravíme nějakou svačinu do batůžku.

Cena: Orientačně 1500Kč, v ceně je ubytování na 3 noci, 3x snídaně, 3x večeře. Platba bude na místě v hotovosti.

Co s sebou: Seřízené a plně funkční cyklistické kolo (doporučujeme MTB, Trekové není vhodné), cyklistickou přilbu, oblečení na cyklistiku (teplé), cyklistické rukavice, láhev na pití, brašna/batůžek, cyklistickou obuv, oblečení na převlečení, oblečení do chatky, náhradní boty, pantofle, pláštěnku, kartičku zdravotní pojišťovny, šumivé tablety do vody/šťávu, sušenky na doplnění energie, dobrou náladu a kamaráda. Kola se dají případně v Singltrek Centru i zapůjčit http://www.singltrekpodsmrkem.cz/sluzby/test-centrum/.

V případě dotazů mě neváhejte kontaktovat.


Hlavní vedoucí této události

Kryštof Kadlec Kryštof Kadlec, e-mail: krystof.kadlec@volny.cz , tel: 774660333


Volná místa

Volných míst 5 z 10.

Rezervace

Objednávky jsou uzavřeny pro tuto akci.


Můžete si uložit odkaz příspěvku mezi své oblíbené záložky.