Jizerské singltreky 16.-19.5.2019

nahrávám mapu....

Datum / čas začátku
Date(s) - 16.05.2019 - 19.05.2019
16:00

Místo konání
Bílý potok Jizerky

kategorie ne kategorie


Jaro je tady a tak kdo ještě neometl pavučiny z kola, bude mít skvělou příležitost to s námi napravit. V termínu 16. (čtvrtek)-19. (neděle) května totiž vyrazíme společně na již tradiční prodloužený víkend na Singltreky pod Smrkem http://www.singltrekpodsmrkem.cz/ v Jizerských horách.

Věkový limit: 10+, účast mladších dětí prosím předem konzultujte s organizátory.

Program: Především cyklistické výlety po Jizerských horách, na které budeme vyrážet na lehko každé ráno a odpoledne se opět vracet zpět do místa ubytování. Pro zájemce i adrenalinová jízda po singltrecích – klopené zatáčky, pumptrack, skoky, bahno a další. Co je to singltrek? Singltrek je dokonale upravená přírodní stezka pro terénní cyklistiku. Je projektovaný podle speciální metodiky, která cyklistům poskytuje maximální zážitek a zajišťuje co nejvyšší bezpečnost a šetrný přístup k přírodě.
Ti, kteří se nebudou chtít prohánět po okolí na kolech, mohou vyrazit krásy hor objevovat pěšky. Večer si připomeneme písničky s kytarou od letních ohňů, popovídáme a zahrajeme nějaké hry.

Doprava: Pravděpodobně vlastními auty, v případě většího zájmu společně vlakem – včas upřesníme. Odjezd ve čtvrtek odpoledne, návrat v neděli večer.

Ubytování: V chatkách v rekreačním zařízení http://www.rzjizerky.cz/. Chatky jsou pětilůžkové se dvěma ložnicemi (3+2), obývacím pokojem s jednou přistýlkou, WC, sprchou a umyvadlem.

Jídlo: Snídaně a večeře jsou zajištěné. Na obědy se cestou zastavíme v restauraci/bufetu, případně si připravíme nějakou svačinu do batůžku.

Cena: Orientačně 1500Kč, v ceně je ubytování na 3 noci, 3x snídaně, 3x večeře, doprava.

Co s sebou: Seřízené a plně funkční cyklistické kolo (doporučujeme MTB), cyklistickou přilbu, oblečení na cyklistiku (teplé), cyklistické rukavice, láhev na pití, brašna/batůžek, cyklistickou obuv, oblečení na převlečení, oblečení do chatky, náhradní boty, pantofle, pláštěnku, kartičku zdravotní pojišťovny, šumivé tablety do vody/šťávu, sušenky na doplnění energie, dobrou náladu a kamaráda. Kola se dají případně v Singltrek Centru i zapůjčit http://www.singltrekpodsmrkem.cz/sluzby/test-centrum/.

V případě dotazů mě neváhejte kontaktovat.


Hlavní vedoucí této události

Kryštof Kadlec Kryštof Kadlec, e-mail: krystof.kadlec@volny.cz , tel: 774660333


Volná místa

Volných míst 10 z 15.

Rezervace

Objednávky jsou uzavřeny pro tuto akci.


Můžete si uložit odkaz příspěvku mezi své oblíbené záložky.