Jarní prázdniny – lyžařský kurz, Velká Úpa – Javoří mlýn, Praha 6-10

nahrávám mapu....

Datum / čas začátku
Date(s) - 05/03/2016 - 12/03/2016
Celý den

Místo konání
Velká Úpa - Javoří mlýn

kategorie


Vážení rodiče, milí Suchonožci,

pojeďte si s námi užít zimní radovánky v Krkonoších! V termínu jarních prázdnin pro Prahu 6-10 (5.3.2016 – 12.3.2016) jsme pro vás připravili lyžařský kurz v pensionu Javoří Mlýn v Peci pod Sněžkou – Velká Úpa.

Kurz je vhodný pro děti od 10 do 17 let, lyžaře, snowboarďáky, začátečníky i pokročilé. Vhodná sjezdovka se v na Portáškách nebo v Peci najde pro každého. Můžete se učit úplné základy, nebo pilovat techniku pod vedením zkušených instruktorů! Večer po lyžování si společně zahrajeme vypečené hry, prohlédneme si akční fotky z terénu a když budeme mít chuť, můžeme si zazpívat s kytarou, abychom trénovali na vodu k ohni. Čeká nás také odpočinkový den plný válení ve sněhu, klouzání, koulování, stavby iglú a dalších prima vylomenin, takže se máte na co těšit 😉

Upozornění
Dopředu upozorňujeme, že děti musí mít povinně lyžařskou přilbu, snowboarďáci i chránič páteře. Páteřáky pro lyžaře sice nejsou nezbytné, ale považujeme je za vhodné. Lyžaři musí mít navíc potvrzení o seřízení vázání v odborném servise (ne starší než 1 rok).

Cena
Cena kurzu je 4350 Kč a zahrnuje ubytování s plnou penzí na pensionu Javoří Mlýn, dopravu a zkušené instruktory pro lyžaře i snowboarďáky.
Po přihlášení pomocí rezervace níže, nejpozději však do 30.11.2015, vás prosíme o zaplacení zálohy 1000 Kč na účet 162800369/0800. Jako variabilní symbol použijte datum narození dítěte ve formátu ddmmrrrr a do poznámky uveďte jméno dítěte.
Permanentky nejsou započítané v ceně kurzu. Získáme na ně od provozovatele areálu slevu pro školní skupiny. (viz aktuální ceník)


Hlavní vedoucí této události

Ivan Belza Ivan Belza, e-mail: ivanbelza@volny.cz , tel: 420602256899


Volná místa

Volných míst 1 z 25.

Rezervace

Objednávky jsou uzavřeny pro tuto akci.


Ivan Belza

Ivan Belza se představuje:

Admirál II. turnusu vodáckého tábora.
Můžete si uložit odkaz příspěvku mezi své oblíbené záložky.