Jarní prázdniny 2020 – Pec p. Sněžkou (OTEVŘENO PRO RODIČE S DĚTMI!)

nahrávám mapu....

Datum / čas začátku
Date(s) - 23.02.2020 - 01.03.2020
Celý den

Místo konání
Chata Protěž

kategorie


Milí makaci, vážení rodiče, 

pojeďte si s námi užít hory, sníh, slunce a pohodu!

lyžařský tábor v Peci pod Sněžkou – jarní prázdniny pro Prahu 6-10 

23.2. – 1. 3.  2020

Tábor je vhodný pro děti od 10 do 15 let, pro lyžaře mírně pokročilé a pokročilé. Snowboarďáci jsou samozřejmě taktéž vítáni, podmínkou je též úroveň mírně pokročilý až pokročilý. Mohou jet i děti starší po domluvě s hlavním vedoucím (admirálem) kurzu. Můžete se učit úplné základy, nebo pilovat techniku pod vedením zkušených instruktorů! Večer po lyžování se vždy najde čas na odpočinek, ale také na vypečené hry, u kterých si užijeme mnoho legrace. Čeká nás také odpočinkový den plný válení ve sněhu, klouzání, koulování, stavby iglú a dalších prima vylomenin, takže se máte na co těšit ;). Místo je též ideální pro krátké i delší výlety na běžkách, takže kdo se nebojí, že se trochu zapotí a má odvahu to zkusit, může si sebou vzít i běžky.

 Podmínky účasti:  Děti musí mít povinně lyžařskou přilbu, snowboarďáci i chránič páteře. Páteřáky pro lyžaře sice nejsou nezbytné, ale považujeme je za vhodné. Lyžaři musí mít navíc potvrzení o seřízení vázání v odborném servisu (ne starší než 1 rok).

Cena kurzu je 4800 Kč

a zahrnuje ubytování s plnou penzí v horské chatě Protěž, která se nachází v srdci lyžařského areálu Pec pod Sněžkou, přímo na sjezdovce!!!!, dopravu, zkušené instruktory, úrazové pojištění.

Po přihlášení prostřednictvím rezervace na www.suchanoha.cz, nejpozději však do 30.11.2019, vás prosíme o zaplacení zálohy 1000 Kč na účet 1024910791/6100.

Jako variabilní symbol použijte datum narození dítěte ve formátu ddmmrrrr a do poznámky uveďte jméno dítěte.

Doplatek prosíme proveďte nejpozději do 31. ledna 2020.

Permanentky nejsou započítané v ceně kurzu. Získáme na ně od provozovatele areálu slevu pro školní skupiny (viz https://www.skiresort.cz/informace/nabidka-pro-skoly/cenik-skolnich-skipasu-pro-zimni-sezonu-2019-20/ ), cena tedy bude mezi 2300 – 2870 Kč dle věku dítěte (5 dní lyžování ze 6).

Na koho se můžeš těšit?

Tomáš Hanuš – admirál, který dohlédne na to, aby všechno klapalo, jak má

Marie Antošová – zdravotnice

Veronika Kuncířová – zkušená lyžařská instruktorka s několika letou praxí v lyžařské škole na Ještědu. Verča tě ráda naučí základní carvingový oblouk či jízdu v prašanu. S těmi zkušenějšími dopiluje lyžařskou techniku na jedničku, a pokud se odvážíš, zajede s tebou i do snowparku na skokánky. Tak co, troufneš si? 😉

Kryštof Kadlec alias Štofi – zkušený instruktor, který kromě sjezdového lyžování rád vysvětlí a poradí i se základní technikou běhu na lyžích – klasicky i volnou technikou (bruslení). Kdo si prý s sebou vezme běžky a za týden toho na nich naběhá víc jak Štofi, toho prý Štofi pozve na konci týdne na malinovku/pivo. Tak neváhej a zkus to (rodiče se samozřejmě taky počítají – pro ně je to pivo J)!

AHÓÓÓÓJ   NA  HORÁÁÁÁÁÁCH!!!!


Hlavní vedoucí této události

Vrecionova_Erika Erika Vrecionová, e-mail: erikabelzova@volny.cz , tel: 602148960


Volná místa

Volných míst 7 z 25.

Rezervace

Objednávky jsou uzavřeny pro tuto akci.


Můžete si uložit odkaz příspěvku mezi své oblíbené záložky.