Jarní prázdniny 2019 Pec pod Sněžkou

nahrávám mapu....

Datum / čas začátku
Date(s) - 17.02.2019 - 24.02.2019
Celý den

Místo konání
Chata Protěž

kategorie


Milí makaci, vážení rodiče,

pojeďte si s námi užít zimní radovánky v Krkonoších!

V termínu jarních prázdnin pro Prahu 6-10 (17. – 24. 2.  2019) jsme pro vás připravili lyžařský kurz v Peci pod Sněžkou

Tábor je vhodný pro děti od 10 do 15 let, pro lyžaře mírně pokročilé a pokročilé. Snowboarďáci jsou samozřejmě taktéž vítáni, podmínkou je též úroveň mírně pokročilý až pokročilý. Mohou jet i děti starší po domluvě s hlavním vedoucím (admirálem) kurzu. Můžete se učit úplné základy, nebo pilovat techniku pod vedením zkušených instruktorů! Večer po lyžování se vždy najde čas na odpočinek, ale také na vypečené hry, u kterých si užijeme mnoho legrace. Čeká nás také odpočinkový den plný válení ve sněhu, klouzání, koulování, stavby iglú a dalších prima vylomenin, takže se máte na co těšit ;). Místo je též ideální pro krátké i delší výlety na běžkách, takže kdo se nebojí, že se trochu zapotí a má odvahu to zkusit, může si sebou vzít i běžky.

Podmínky účasti: Dopředu upozorňujeme, že děti musí mít povinně lyžařskou přilbu, snowboarďáci i chránič páteře. Páteřáky pro lyžaře sice nejsou nezbytné, ale považujeme je za vhodné. Lyžaři musí mít navíc potvrzení o seřízení vázání v odborném servise (ne starší než 1 rok).

Cena kurzu je 4550 Kč

a zahrnuje ubytování s plnou penzí v horské chatě Protěž, která se nachází v srdci lyžařského areálu Pec pod Sněžkou, přímo na sjezdovce!!!!, dopravu a zkušené instruktory. Po přihlášení prostřednictvím rezervace na www.suchanoha.cz, nejpozději však do 30.11.2018, vás prosíme o zaplacení zálohy 1000 Kč na účet 1024910791/6100. Jako variabilní symbol použijte datum narození dítěte ve formátu ddmmrrrr a do poznámky uveďte jméno dítěte. Doplatek prosíme proveďte nejpozději do 20. ledna 2019.

Permanentky nejsou započítané v ceně kurzu. Získáme na ně od provozovatele areálu slevu pro školní skupiny (viz https://www.skiresort.cz/informace/nabidka-pro-skoly-na-zimu-201819/cenik-skolnich-skipasu-pro-zimni-sezonu-201819/ ), cena tedy bude mezi 2300 – 2870 Kč dle věku dítěte (5 dní lyžování ze 6).

Na koho se můžeš těšit?

Tomáš Hanuš – admirál, který dohlédne na to, aby všechno klapalo, jak má

Marie Antošová – zdravotnice

Veronika Kuncířová – zkušená lyžařská instruktorka s několika letou praxí v lyžařské škole na Ještědu. Verča tě ráda naučí základní carvingový oblouk či jízdu v prašanu. S těmi zkušenějšími dopiluje lyžařskou techniku na jedničku, a pokud se odvážíš, zajede s tebou i do snowparku na skokánky. Tak co, troufneš si? 😉

A Verča si sebou vezme 1-2 další zkušené instruktory na lyže a prkno!!!


Hlavní vedoucí této události

Tomáš Hanuš, e-mail: hanus.autoskola@seznam.cz , tel: 603425313


Volná místa

Volných míst 5 z 22.

Rezervace

Objednávky jsou uzavřeny pro tuto akci.


Můžete si uložit odkaz příspěvku mezi své oblíbené záložky.