Jarní prázdniny 2018 – Zrušeno! (Nedostatečný počet dětí)

nahrávám mapu....

Datum / čas začátku
Date(s) - 10.02.2018 - 17.02.2018
Celý den

Místo konání
Velká Úpa - Javoří mlýn

kategorie


Vážení rodiče, milí Suchonožci,
Pro malý počet dětí jsme museli tuto akci zrušit!!

pojeďte si s námi užít zimní radovánky v Krkonoších! V termínu jarních prázdnin pro Prahu 6-10 (10.2.2018 – 17.2.2018) jsme pro vás připravili lyžařský kurz v pensionu Javoří Mlýn v Peci pod Sněžkou – Velká Úpa.

Kurz je vhodný pro děti od 10 do 15 let, lyžaře, snowboarďáky, začátečníky i pokročilé. Mohou jet i děti starší po domluvě s hlavním vedoucím (admirálem) kurzu. Vhodná sjezdovka se na Portáškách nebo v Peci najde pro každého. Můžete se učit úplné základy, nebo pilovat techniku pod vedením zkušených instruktorů! Večer po lyžování se vždy najde čas na odpočinek, ale také si společně zahrajeme vypečené hry a prohlédneme si akční fotky z terénu. Čeká nás také odpočinkový den plný válení ve sněhu, klouzání, koulování, stavby iglú a dalších prima vylomenin, takže se máte na co těšit 😉

Upozornění
Dopředu upozorňujeme, že děti musí mít povinně lyžařskou přilbu, snowboarďáci i chránič páteře. Páteřáky pro lyžaře sice nejsou nezbytné, ale považujeme je za vhodné. Lyžaři musí mít navíc potvrzení o seřízení vázání v odborném servise (ne starší než 1 rok).

Cena
Cena kurzu je 4600 Kč a zahrnuje ubytování s plnou penzí na pensionu Javoří Mlýn, dopravu a zkušené instruktory pro lyžaře i snowboarďáky.
Po přihlášení pomocí rezervace níže, nejpozději však do 30.11.2017, vás prosíme o zaplacení zálohy 1000 Kč na účet 11620379/0800. Jako variabilní symbol použijte datum narození dítěte ve formátu ddmmrrrr a do poznámky uveďte jméno dítěte.
Permanentky nejsou započítané v ceně kurzu. Získáme na ně od provozovatele areálu slevu pro školní skupiny. (viz aktuální ceník – školní skupiny 5/6) cca 2500 Kč. Na kurz předpokládáme finanční podporu od MHMP a MŠMT.

Doplatek prosíme proveďte do konce ledna 2018. Vlastně ale už není na co čekat!!

Na koho se můžeš těšit?

Kuba Šoustek (Kubeš) – zkušený lyžařský instruktor s licencí SKI Apul C, se kterým se nebudeš nudit na sjezdovce ani mimo ni. Kuba ti pomůže vyladit jezdecký styl k dokonalosti. Naučí tě základní carvingový oblouk, jízdu v prašanu nebo třeba…medvědí oblouk!?

Tomáš Marek (Neduh) – ostřílený snowboardový instruktor s licencí SNB Apul C. Chceš se naučit nové triky ve snowparku nebo zlepšit jízdu na sjezdovce? Tom ti se vším rád poradí a ukáže ti jak na to!

Marťa Belzová – Marťa je pro každou „špatnost“ na svahu i večer na chatě. Marťa miluje adrenalin všeho druhu a vyhecuje tě k neskutečným výkonům. Už umíš raketu? Neznáš? Přijeď a poznáš :-).  Marťa také ráda fotí a natáčí, takže se postará o spoustu fotek a videí, na které se večer společně podíváme.


Hlavní vedoucí této události

Tomáš Marek Tomáš Marek, e-mail: markinc2@seznam.cz , tel: 728070088


Volná místa

Volných míst 0 z 28.

Můžete si uložit odkaz příspěvku mezi své oblíbené záložky.